Strona główna | Sale konferencyjne do wynajęcia


- Najlepsi wybierają prestiż i elegancję -

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wspaniałego Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie, położonego w historycznej części Traktu Królewskiego. XVII-wieczny Pałac to budynek o bogatej historii i pięknych walorach architektonicznych. Usytuowany jest w sercu zabytkowej części Warszawy, przy ul. Miodowej 14.

Pałac służy jako miejsce spotkań biznesowych, konferencji i uroczystości organizowanych na potrzeby różnych firm. Nieopodal Pałacu znajdują się najważniejsze i najczęściej odwiedzane przez turystów zabytki stolicy: Stare i Nowe Miasto oraz Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta i Zamkiem Królewskim. Wyjątkowy charakter i styl Pałacu podkreśla sąsiedztwo Pałacu Prezydenckiego i Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

W pobliżu obiektu mieści się ekskluzywna baza hotelowa m.in. pięciogwiazdkowy Hotel Le Meridien Bristol oraz Hotel Sofitel Victoria.

Oferujemy możliwość stałej współpracy przy wynajmie sal dla celów konferencyjnych, organizacji uroczystości okolicznościowych, wieczorów literackich i wernisaży, szkoleniowych i innych, dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej.

Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt do prowadzenia konferencji i szkoleń: rzutnik multimedialny, ekrany, instalację nagłaśniającą typu konferencyjnego z możliwością nagrywania obrad oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 


Pałac Chodkiewiczów Hall Wejście na I piętro
 

Sala konferencyjna im. Jana Kilińskiego

 

Przestronna i reprezentacyjna sala zachwyca stylowym wystrojem wnętrza, zwłaszcza doskonale zachowanymi sztukateriami oraz innymi ciekawymi elementami architektonicznymi.

 

- powierzchnia: 256 m2

 

Liczba miejsc:

- w ustawieniu teatralnym – do 200 osób

- w ustawieniu konferencyjnym – do 110 osób

 

 

Mała sala konferencyjna im. A. Zawarczyńskiego

 

Stylowa, zabytkowa sala z widokiem na zielony dziedziniec Pałacu. Wewnątrz sali umieszczony jest stół w kształcie podkowy, przystosowany dla 25 osób.

- powierzchnia: 70 m2

 

 

 

 

Sala kominkowa – foyer

 

Ekskluzywna sala z barwnymi witrażami znakomicie nadaje się na wyjątkowe spotkania z artystami bądź wernisaż.

- powierzchnia: 90 m2

Foyer wykorzystywane jest w przerwie wydarzenia bezpłatnie. W przypadku organizowania cateringu lub prowadzenia na tej powierzchni działalności handlowej czy rozrywkowej pobierana jest dodatkowa opłata.

 

 

 

W przypadku wynajmowania sal w godzinach popołudniowych (po godz. 15-tej) i wieczornych lub w dniach wolnych od pracy, do ceny wynajmu należy doliczyć koszt zapewnienia nadzoru nad obiektem. Przy realizowaniu dodatkowych potrzeb naszych Klientów, np. ciągłej obsługi aparatury nagłaśniającej z nagrywaniem obrad, nietypowego ustawiania stołów w sali, czy zatrudniania dodatkowej obsługi również pobierana jest dodatkowa opłata.


W celu uzyskania dodatkowych informacji wraz z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: (0 22) 50 44 321/322
 

 

W podziemiu budynku znajduje się restauracja „Honoratka” oferująca catering.

 

Drukuj  
Związek Rzemiosła Polskiego
Dom mediowy